Nyström-Hansson, Veronica
Nyström-Hansson, Veronica är en aktiv enskild firma inom fysioterapeutisk verksamhet som registrerades 2026. Nyström-Hansson, Veronica är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Nyström-Hansson, Veronica.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 86950 | Fysioterapeutisk verksamhet | R | Vård och omsorg; social verksamhet
Vanliga frågor om Nyström-Hansson, Veronica
- Vad har Nyström-Hansson, Veronica för organisationsnummer?
- Nyström-Hansson, Veronica har organisationsnummer 19830129-XXXX.
- Vilken företagsform har Nyström-Hansson, Veronica?
- Nyström-Hansson, Veronica är en aktiv enskild firma som registrerades den 8 maj 2026.
- Vilken adress har Nyström-Hansson, Veronica?
- Nyström-Hansson, Veronica har den registrerade postadressen BARRGRÄND 8, 624 52 LÄRBRO.
- Hur stor är omsättningen i Nyström-Hansson, Veronica?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Nyström-Hansson, Veronica i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har Nyström-Hansson, Veronica F-skatt?
- Ja, Nyström-Hansson, Veronica är godkänd för F-skatt.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-12
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.